- HP

Цена
€142 16 / 278 04 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro M452 series, HP Color LaserJet MFP M477 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2300 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.88кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 2300 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro M252, M277; Canon i-SENSYS LBP7200, MF8330, MF8350 |
| OEM код | CF410A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 60 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.88кг |
Оригинален тонер касета HP 410A Black LaserJet (CF410A)
Постигнете остри, професионални черни текстове и графики с оригиналната тонер касета HP 410A. Създадена за принтери HP Color LaserJet Pro, тя осигурява постоянни и висококачествени резултати страница след страница.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Надеждни и ясни черни отпечатъци, отговарящи на строгите стандарти на HP.
- Висок капацитет — Отпечатва до 2300 страници, което намалява честотата на смяна.
- Екологично решение — Лесно рециклиране чрез безплатната програма Planet Partners на HP.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 2300 страници |
| Тип | Оригинален |
| OEM код | CF410A |
Какво има в кутията
- Оригинална тонер касета HP 410A Black LaserJet (CF410A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




